Program Rodina

Někdy prostě v životě nejde vše, jak bychom si přáli. Kolem nás žije mnoho dětí s problémy ve vývoji, ať už vrozenými nebo získanými. Pokud máte pocit, že i vaše dítě potřebuje podporu v nějaké oblasti, nebo si naopak nejste jistí, zda ji vůbec potřebuje, kontaktujte nás. Podpoříme vás, poradíme a případně doporučíme některý z našich programů, který bude pro vaše dítě vhodný. Vše děláme na základě individuální domluvy s vámi, rodiči dítěte.

1200 Kč / konzultace (+300 Kč doprava)

S čím vám pomůžeme?

Jak to probíhá?​

Program Rodina je jediný terénní program, obsahem konzultací jsou praktické a odborné rady přímo pro vás rodiče, jak s dítětem pracovat, jak si hrát a komunikovat. Poradíme vám v oblasti vývoje dítěte, ukážeme  vám vhodné aktivity pro vaše dítě. Naším cílem je, aby dítě našlo svou vnitřní motivaci a samo se chtělo dál rozvíjet. Vedeme dítě i rodiče tak, abychom společně docílili co největší samostatnosti dítěte ve společnosti.

Pro koho je program Rodina vhodný?

Konzultace v domácím prostředí jsou vhodné pro děti, které nemají rády změnu prostředí, těžko si zvykají na nové věci a potřebují mít pocit bezpečí. Nejčastěji jsou to děti s PAS nebo jinými vývojovými potížemi. Vhodné jsou také pro děti s vrozenými vadami či genetickým onemocněním (Downův syndrom, DMO, SMA, předčasně narozené děti, apod.).

Jak často se uvidíme?

Základem jsou 4 konzultace v domácím prostředí dítěte a rodiny.

Kontaktujte nás. Doporučíme vám vhodný typ programu.