Chci darovat

Jsem člověk s dobrým srdcem

D centrum se neobejde bez pomoci dobrých lidí, kteří nás podporují různými způsoby. Budeme vděční za mediální podporu, pomoc formou darovaných hraček či rehabilitačních pomůcek, bezplatné poskytnutí služeb atp. Velmi uvítáme i dobrovolníky při organizaci pořádaných akcí.

Zastupuji firmu, která chce pomáhat potřebným

Všem společnostem, firmám, právnickým i fyzickým osobám nabízíme možnost stát se smluvním dárcem. Uvítáme trvalou spolupráci i jednorázové přispění od dárců. Všichni dárci obdrží darovací smlouvu, ve které je přesně uvedeno, za jakým účelem je dar poskytnut. Dárce si může vyžádat doklady potvrzující využití těchto finančních prostředků. Dárce je za poskytnutí daru prezentován v rámci prezentačních aktivit sdružení (zveřejnění loga na webu D centra, na tiskovinách, akcích atp).

Nákupy přes Givt.cz – nezaplatíte ani korunu navíc

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes givt.cz třeba na zoot.cz, mall.cz, booking.com nebo damejidlo.cz a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc! Podporu nám pošle obchodník, u kterého nakoupíte.

Přispějte bankovním převodem

č. ú.: 270547647/0300

Pokud na naše konto zašlete finanční příspěvek, budeme velice rádi, když nám pošlete také spojení na sebe, abychom vám mohli vystavit darovací smlouvu a také vás mohli informovat o aktuálním dění a o tom, jak se svěřenými prostředky nakládáme (z bankovního výpisu se bohužel dozvíme pouze vaše jméno).

Kontaktujte nás. Společně vymyslíme, jak podpořit naši činnost pro děti. Děkujeme.